top of page

HEADSHOTY

Prvý dojem neurobíte na druhý pokus

Svet sa presúva online. Namiesto podania ruky obchodný partner vidí vašu profilovú fotografiu. Je to len selfie alebo vystrihnutá časť fotografie z dovolenky s palmami či koloseom v pozadí? Myslíte, že dostanete druhú šancu urobiť prvý dojem?

Zabudnite na to, že nie ste fotogenickí, že na fotografiách máte vždy ten divný výraz. Máme osvedčené spôsoby, ako aj z najnesmelejších klientov dostať na fotografiu to, čo treba. Váš headshot vám musí nielen získať dôveru tých, čo sa naň pozerajú, ale v nich aj vzbudiť chuť s vami začať komunikáciu. A presne to sa podarí, ak z vás na fotografii budú cítiť na jednej strane sebavedomie, na druhej strane prístupnosť. Nehľadajte ďalej. Ste na správnom mieste.

Špecializujeme sa na čisté profilové fotografie - headshoty, na ktorých moji klienti pôsobia sebavedomo, ale prístupne. Jednofarebné pozadie na fotografii sústredí pozornosť vašich klientov a obchodných partnerov len na vás a pomáha zvýrazniť vašu osobnosť.

Maximálna kvalita spracovania headshotu je u mňa samozrejmá, ale pokladám ju len za prvý krok k dobrému výsledku. Najdôležitejší ste vy - postoj, výraz, vaše oči, ústa.

Na fotografiách, ktoré dostanete nenájdete umelé úsmevy ani divné pózy z osemdesiatych rokov. Naučil som sa priviesť vás k prirodzeným reakciám, ktoré vám možno budú pripadať zvláštne, ale na fotografiách jednoducho fungujú.

Sme na Slovensku prvým členom Headshot Crew, skupiny fotografov, ktorú vedie asi najznámejši headshotový fotograf Peter Hurley.

Ozaj, vedeli ste, že pravdepodobnosť, že recruiteri na linkedin.com otvoria profil je 21-krát vyššia u profilov s profesionálnou profilovou fotografiou?

bottom of page