top of page

Chic portréty

portrét žena fotograf bratislava

Je veľa úžasných príležitostí, pri ktorých sa k nám dámy rozhodnú prísť. Niektoré chcú zachytiť momenty tehotenstva, iných deti sa rozhodli, že by mali radi krásne obrazy mamy na jej 50-ku či 60-ku alebo chcú dať krásny darček partnerovi či partnerke. Ale najviac ich chodí jednoducho preto, aby si urobili radosť a našli svoju krásu v ťažkom alebo naopak krásnom období svojho života.

Akýkoľvek dôvod máte, každá klientka je pre nás jedinečná a chceme, aby si každý moment skúsenosti s nami zapamätala ako niečo výnimočné.

Fotografovanie portrétu vám pomôže byť sama sebou. Je to oslobodzujúce. Vyzeráte nádherne, cítite sa dobre vo svojej koži. Silná, sebavedomá a obdivovaná. A to má vplyv na všetky aspekty vášho života. Naozaj.

Tvoríme hmatateľné a trvalé obrazy, ktoré hovoria váš príbeh – príbeh ženy, matky, matky s dcérou či s najlepšou priateľkou – vyberte si, je to na vás.

Zachytávame portréty, ktoré často nedokážete popísať slovami, ale len pocitom. Láskou, radosťou, sebavedomím, obdivom k sebe samej - pocitmi, o ktorých ste si už možno mysleli, že sú dávno zabudnuté, či preč.

To je sila portrétov. To všetko dokážu. To nás na nich baví.

" ... po šialenom období to je jeden z mojich najkrajších zážitkov ... toto by som dopriala každej žene ..."

Áno, aj pre vás

Asi si myslíte, že nie ste fotogenická a nemáte rada, keď vás niekto fotí. Sľubujeme, že u nás zistíte, že fotografovanie môže byť zábava a že to pre vás bude príjemná a nezabudnuteľná skúsenosť.

Urobíme vám vlasy a make-up, pomôžeme vám
s rozhodovaním, čo si obliecť a skončí to tak, že budete mať v ruke svoje najkrajšie fotografie.

 

To aby boli vaše portréty krásne je naša práca, vy len musíte prísť a užiť si to.

portrét fotograf bratislava

" ... máš neuveriteľný talent zachytiť to, čo bežne očami nevidieť :) človek v jeho autentickom prevedení :) som úplne nadšená! ..."

portrét pohyb tanec fotograf bratislava

Ako to celé funguje?

Náš portrétny systém je postavený na troch stretnutiach.

KONZULTÁCIA

Najdôležitejšie pre nás je, aby výsledok splnil vaše predstavy. Pred našim fotografickým sedením si urobíme diskusiu o tom, prečo ste sa rozhodli fotografovať sa, ako by ste sa chceli fotografovať a čo od portrétov očakávate. Ale vôbec nevadí, ak nemáte predstavu. Máme veľké množstvo rôznych štýlov fotografií, ktoré vás môžu inšpirovať a my vás radi prevedieme celým rozhodovacím procesom. Konzultácia môže prebiehať osobne alebo online (zoom, skype, teams)

Počas konzultácie sa dohodneme na štýle fotografii, stylingu a garderóbe, ktorú na vybraný štýl fotografie bude treba. Dostanete príležitosť opýtať sa čokoľvek, čo vás o fotografovaní portrétov bude zaujímať. Po konzultácii sa dohodneme na termíne fotografického sedenia.

" ... ešte raz ti ďakujem za skutočne fantastický deň. Cítila som sa ako kráľovná vďaka tebe "

Deň fotenia  

Toto je váš moment, preto chceme, aby ste si ho užili čo najviac. Sadnite si, uvoľnite sa. Dajte si espresso. Alebo radšej pohár prossecca? Nech sa páči! Odovzdajte sa priamo v našom ateléri do rúk odborníčky na makeup a vlasy. Vždy urobíme všetko pre to, aby sme prekonali vaše očakávania.

FOTOSEDENIE

Len málo našich klientok má pocit, že sú fotogenické a cítia sa pred objektívom komfortne. Práve preto je najdôležitejšou úlohou fotografa, pomôcť vám zahodiť ten pocit za hlavu, dostať vás do komfortnej zóny a previesť vás celým fotografovaním tak, aby ste si to užili a mohli sa tešiť na výsledok.

Po fotení si nezabudnite naplánovať spoločenský program! Budete mať dokonalý makeup, nový účes a výbornú náladu - prečo by ste nezašli do reštaurácie, divadla či baru?

portret business fotograf bratislava

" normálne sa neviem rozhodnúť, ktorá sa mi najviac páči, všetky sú fantastické!"

TRE09089 1_web (3).jpg
2021 10 svetlana01159.jpg
2021 11 Lucia03195.jpg
2021 11 Iveta04240_1.jpg
2021 zuzana01287_1.jpg
1nst TRE00018 1_web (2).jpg
1 smile.jpg

Prezentácia a výber hotových portrétov

Prezentačné stretnutie v našom ateliéri je asi najobľúbenejšou časťou nášho procesu. Ukážeme vám výber 25-30 fotografii z vášho sedenia. Starostlivo sme vybrali tie najlepšie. Všetky prešli profesionálnou úpravou. High-endové procesy, softvér a citlivá ruka zabezpečia prirodzený, elegantný a krásny výsledok. Sú kvalitne vytlačené a osadené v paspartách z krásneho archívneho papiera ručnej talianskej výroby. Nič nenechávame na náhodu. Spracovanie portrétov obyčajne trvá 10-14 dní.

Môžete si z nich vybrať. Jeden či niekoľko, ale samozrejme je výhodnejšie vybrať si z našich portrétnych balíkov. Ak chcete všetky, môžete mať všetky. Ale nemusíte kúpiť nič. Zaplatíte len za tie, bez ktorých nechcete odísť. Nikto na vás nebude tlačiť.

K portrétom, ktoré si vyberiete, dostanete aj digitálnu verziu v plnom rozlíšení.

Najmenší balík chic portrétov obsahuje 5 fotografii, najväčší 20. Súčasťou väčších balíkov sú aj ručne robené luxusné kazety či portfólá z ekokože alebo pravej kože od talianskej spoločnosti Graphistudio. ktoré slúžia na prezentáciu portrétov a ich bezpečné uloženie na celé generácie. 

Poplatok za fotosedenie je 269 eur sa platí pri rezervácii termínu na fotenie a pokrýva konzultáciu pred fotením, informačný materiál ako sa pripraviť na fotenie, špičkový makeup, úpravu účesu aj počas fotenia, prakticky neobmedzený čas plne kaučovaného fotenia v rámci dňa, neobmedzený počet vzhľadov - oblečení na fotenie, profesionálne retušovanie a tlač portrétov, z ktorých si na prezentácii môžete vybrať a samozrejme aj drobné občerstvenie a úžasnú atmosféru v deň fotenia aj pri prezentácii portrétov. Poplatok za fotosedenie neobsahuje žiadne fotografie.

Balík Chic Mini obsahujúci 5 portrétov začína na 699 eurách. 

Nezaškodí sledovať naše akcie a projekty, kde často môžete získať príležitostné cenové zvýhodnenia. Všetky ceny sú vrátane DPH.

5 dobrých dôvodov, prečo sú pre vás dokonalé práve naše chic portréty. A úplne stačí, ak nájdete jeden, ktorý sa vám hodí
bottom of page