top of page

Business portréty

Elegantné profesionálne portréty pre ľudí,
čo majú veľké sny, a neváhajú si ich aj splniť

V dnešných časoch už bežný profesionálny headshot nemusí stačiť na to, aby vás odlíšil.

Nikto nepochybuje o vplyve silnej a presvedčivej značky a áno, vy ste vaša osobná značka. Vy ste to, čo k vám priťahuje tých správnych ľudí a tie správne príležitosti.

Váš business portrét je kľúčovou časťou toho všetkého. Je to logo vašej osobnej značky.

Je jedno v akej fáze kariéry sa práve nachádzate. Osobný image by ste nemali nechať na náhodu. Ľudia cez portrét musia pocítiť vašu prítomnosť a energiu. Lebo prítomnosť online otvára dvere príležitostiam v reálnom svete. A na tom záleží. 

Naše portréty vedia zmeniť aj váš vlastný pohľad na seba samého. Pomôže vám naštartovať sebavedomie a hrdosť na život, ktorý si budujete, a osobu, ktorou ste sa stali.

Povedzte mi váš príbeh a ciele a ja vytvorím portréty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ich 

Na portréte musíte byť presvedčiví, sebavedomí, ale aj prístupní. A s tým vám vieme pomôcť. Máme veľa možností, ako to ovplyvniť - miesto/prostredie fotenia, reč tela, farby, pozadia, osvetlenie. Budeme vás viesť a všetko prispôsobíme vašim potrebám. 

Ako to celé funguje?

Náš portrétny systém je postavený na troch stretnutiach.

KONZULTÁCIA

Najdôležitejšie pre nás je, aby výsledok splnil vaše predstavy. Pred našim fotografickým sedením si urobíme diskusiu o tom, prečo ste sa rozhodli fotografovať sa, ako by ste sa chceli fotografovať a čo od portrétov očakávate. Ale vôbec nevadí, ak nemáte predstavu. Máme veľké množstvo rôznych štýlov fotografií, ktoré vás môžu inšpirovať a my vás radi prevedieme celým rozhodovacím procesom.

Počas konzultácie sa dohodneme na štýle fotografii, stylingu a garderóbe, ktorú na vybraný štýl fotografie bude treba. Dostanete príležitosť opýtať sa čokoľvek, čo vás o fotografovaní portrétov bude zaujímať. Po konzultácii sa dohodneme na termíne fotografického sedenia.

FOTOSEDENIE

Sadnite si, uvoľnite sa. Dajte si espresso. Alebo radšej čaj, či pohár prossecca? Nech sa páči! Odborníčka na makeup a vlasy zabezpečí, že budete vyzerať naozaj najlepšie.

Len málo našich klientov má pocit, že sú fotogenickí a cítia sa pred objektívom komfortne. Práve preto je najdôležitejšou úlohou fotografa, pomôcť vám zahodiť ten pocit za hlavu a dostať vás do komfortnej zóny a previesť vás celým fotografovaním tak, aby ste si to užili a mohli sa tešiť na výsledok

PREZENTÁCIA

Na rozdiel od chic portrétov business balíky neprezentujeme vytlačené, ale v digitálnej forme. Prezentácia sa obyčajne robí v ateliéri, ak to nie je možné, môže sa uskutočniť aj online. Na prezentáciou vyberieme 20-30 fotografii, ktoré prejdú  základnou úpravou a z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré si chcete nechať. Vybrané fotografie potom prejdú kompletnou profesionálnou úpravou retušou a doručíme vám ich elektronicky. 

Investícia a obsah balíčkov Biznis:
 

Poplatok za fotosedenie je 269 eur sa platí pri rezervácii termínu na fotenie a pokrýva konzultáciu pred fotením, informačný materiál ako sa pripraviť na fotenie, makeup a úpravu účesu aj počas fotenia, 3 hodiny plne kaučovaného fotenia, s niekoľkými pozadiami a osvetlením, neobmedzený počet vzhľadov - oblečení, profesionálne retušovanie portrétov, z ktorých si na prezentácii môžete vybrať a samozrejme aj drobné občerstvenie a úžasnú atmosféru v deň fotenia aj pri prezentácii portrétov. Poplatok za fotosedenie neobsahuje fotografie.

Balíky biznis portrétov začínajú na 599 eurách (5 portrétov). Odporúčame sledovať naše akcie a projekty, kde často môžete získať príležitostné cenové zvýhodnenia. Všetky ceny sú vrátane DPH. 

Ak máte záujem o fotografovanie 3 a viac klientov, spojte sa s nami, prosím, mailom alebo telefonicky a dohodneme sa na individuálnych podmienkach. Kontakt. 

por LO 675_edited.jpg
bottom of page