Business portréty

Elegantné profesionálne portréty pre ľudí,
čo majú veľké sny, a neváhajú si ich aj splniť

V dnešných časoch už bežný profesionálny headshot nemusí stačiť na to, aby vás odlíšil.

Nikto nepochybuje o vplyve silnej a presvedčivej značky a áno, vy ste vaša osobná značka. Vy ste to, čo k vám priťahuje tých správnych ľudí a tie správne príležitosti.

Váš business portrét je kľúčovou časťou toho všetkého. Je to logo vašej osobnej značky.

Je jedno v akej fáze kariéry sa práve nachádzate. Osobný image by ste nemali nechať na náhodu. Ľudia cez portrét musia pocítiť vašu prítomnosť a energiu. Lebo prítomnosť online otvára dvere príležitostiam v reálnom svete. A na tom záleží. 

Naše portréty vedia zmeniť aj váš vlastný pohľad na seba samého. Pomôže vám naštartovať sebavedomie a hrdosť na život, ktorý si budujete, a osobu, ktorou ste sa stali.

Povedzte mi váš príbeh a ciele a ja vytvorím portréty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ich 

Na portréte musíte byť presvedčiví, sebavedomí, ale aj prístupní. A s tým vám vieme pomôcť. Máme veľa možností, ako to ovplyvniť - miesto/prostredie fotenia, reč tela, farby, pozadia, osvetlenie. Budeme vás viesť a všetko prispôsobíme vašim potrebám. 

1/9

Ako to celé funguje?

Náš portrétny systém je postavený na troch stretnutiach.

KONZULTÁCIA

Najdôležitejšie pre nás je, aby výsledok splnil vaše predstavy. Pred našim fotografickým sedením si urobíme diskusiu o tom, prečo ste sa rozhodli fotografovať sa, ako by ste sa chceli fotografovať a čo od portrétov očakávate. Ale vôbec nevadí, ak nemáte predstavu. Máme veľké množstvo rôznych štýlov fotografií, ktoré vás môžu inšpirovať a my vás radi prevedieme celým rozhodovacím procesom.

Počas konzultácie sa dohodneme na štýle fotografii, stylingu a garderóbe, ktorú na vybraný štýl fotografie bude treba. Dostanete príležitosť opýtať sa čokoľvek, čo vás o fotografovaní portrétov bude zaujímať. Po konzultácii sa dohodneme na termíne fotografického sedenia.

1/5
1/8

FOTOSEDENIE

Sadnite si, uvoľnite sa. Dajte si espresso. Alebo radšej čaj, či pohár prossecca? Nech sa páči! Odborníčka na makeup a vlasy zabezpečí, že budete vyzerať naozaj najlepšie.

Len málo našich klientov má pocit, že sú fotogenickí a cítia sa pred objektívom komfortne. Práve preto je najdôležitejšou úlohou fotografa, pomôcť vám zahodiť ten pocit za hlavu a dostať vás do komfortnej zóny a previesť vás celým fotografovaním tak, aby ste si to užili a mohli sa tešiť na výsledok

PREZENTÁCIA

Na rozdiel od chic portrétov business balíky neprezentujeme vytlačené, ale v digitálnej forme. Prezentácia sa obyčajne robí v ateliéri, ak to nie je možné, môže sa uskutočniť aj online. Na prezentáciou vyberieme 20-30 fotografii, ktoré prejdú  základnou úpravou a z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré si chcete nechať. Vybrané fotografie potom prejdú kompletnou profesionálnou úpravou retušou a doručíme vám ich elektronicky. 

Investícia a obsah balíčkov Biznis:
 

Poplatok za fotosedenie je 199 eur sa platí pri rezervácii termínu na fotenie a pokrýva konzultáciu pred fotením, informačný materiál ako sa pripraviť na fotenie, makeup a úpravu účesu aj počas fotenia, 3 hodiny plne kaučovaného fotenia, s niekoľkými pozadiami a osvetlením, neobmedzený počet vzhľadov - oblečení, profesionálne retušovanie portrétov, z ktorých si na prezentácii môžete vybrať a samozrejme aj drobné občerstvenie a úžasnú atmosféru v deň fotenia aj pri prezentácii portrétov. Poplatok za fotosedenie neobsahuje fotografie.

Balíky biznis portrétov začínajú na 549 eurách (5 portrétov). Odporúčame sledovať naše akcie a projekty, kde často môžete získať príležitostné cenové zvýhodnenia. Všetky ceny sú vrátane DPH. 

Ak máte záujem o fotografovanie 3 a viac klientov, spojte sa s nami, prosím, mailom alebo telefonicky a dohodneme sa na individuálnych podmienkach. Kontakt. 

por LO 675_edited.jpg